Hypotheek regelen voor jouw nieuwbouw woning: Ossehaar fase C in Coevorden.
Ben je klaar om jouw droomwoning in Coevorden te realiseren? De inschrijving voor de bouwkavels in Ossehaar fase C is geopend! Vanaf donderdag 30 januari 2025 kun je je inschrijven en de eerste stap zetten naar het bouwen van jouw nieuwe huis in deze prachtige wijk.
Bij een nieuwbouwproject komt meer kijken dan alleen het kiezen van een kavel. Het regelen van de juiste hypotheek is een belangrijk onderdeel. Gelukkig helpen onze collega’s Ard, Rick en Saskia van de hypotheekafdeling je graag verder. Met hun expertise op het gebied van hypotheken en nieuwbouw zorgen zij ervoor dat alles soepel verloopt, zodat jij je kunt focussen op het realiseren van jouw droomhuis.
Inschrijven voor Ossehaar fase C in Coevorden
De kavels zijn ruim en liggen in een groene, rustige omgeving. Dit maakt de wijk ideaal voor gezinnen en iedereen die een woning wil bouwen in een fijne leefomgeving. Alle informatie over de kavels, de voorwaarden en de inschrijvingsprocedure vind je op de website van de gemeente Coevorden.
Bekijk de bouwkavels in Ossehaar fase C
Hypotheekadvies nodig? Wij staan voor je klaar!
Heb je vragen over het regelen van een hypotheek voor je nieuwbouwwoning in Coevorden? Of wil je vrijblijvend advies over jouw financiële mogelijkheden? Neem contact op met Ard, Rick of Saskia via 0524-512070. Zij helpen je graag bij elke stap!
Waarom kiezen voor Reinders Assurantiën?
Deskundig advies: Onze hypotheekadviseurs kennen de ins en outs van nieuwbouwfinanciering.
Onafhankelijke vergelijking: Wij zoeken de beste hypotheekoplossing die het beste past bij jouw situatie.
Volledige begeleiding: Van de eerste berekening tot het regelen van een bouwdepot, wij staan aan jouw zijde.
Persoonlijke aanpak: Ard, Rick en Saskia luisteren naar jouw wensen en zorgen voor een advies op maat.
Meer weten over onze dienstverlening? -> Hypotheken bij Reinders Assurantiën